Utforska våra kurser
Människocentrerad design (HCD)
14 timmarData Visualiseringsprinciper för Tableau
14 timmarAnvändarupplevelsedesign med Figma
7 timmarAnvändarupplevelse (UX) Design
28 timmarAnvändarupplevelse UX Design Grundkurs
14 timmarSenast uppdaterad:
Vittnesmål(5)
Vår utbildare, Yashank, var oerhört kunskapssatt. Han anpassade kursinnehållet för att matcha vad vi verkligen behövde lära oss, och vi hade en fantastisk inlärningsupplevelse med honom. Hans förståelse av det ämne han undervisade i var imponerande; han delade insikter från verkliga erfarenheter och hjälpte oss att lösa faktiska problem som vi stod inför på arbetet.
Ahmed Nazeem - Maldives Pension Administration Office
Kurs - Multimodal AI for Enhanced User Experience
Maskintolkat
“Jag uppskattade verkligen den direktuppspelade metoden som utbildaren använde för att visa hur vår grupp kan tillämpa människocentrerat design (HCD) på vårt projekt. Det var också bra att utbildaren tog sig tid att förstå vårt projekt i stort, vilket bidrog till tydlig och praktisk vägledning om hur vi bättre kan angripa både UX och UI.
Nichole Bryant Joven - Grundfos
Kurs - Human-Centered Design (HCD)
Maskintolkat
Jag tyckte om hur instruktören verkade vara mycket kunskapabel i Figma.
January Oliva - Eko Health
Kurs - User Experience Design with Figma
Maskintolkat
- övningarna är praktiska - utbildningsledaren är hjälpsam vid svar på våra specifika frågor
Germaine Choi - The Hong Kong Jockey Club
Kurs - User Experience (UX) Design
Maskintolkat
Atmosfär, tillvägagångssätt för övningarna och kommentarer om uppgifterna. Det var så trevligt och avslappnat sätt att framföra kunskapen.
Elzbieta Moc-Kilanska - EY GDS
Kurs - User Experience UX Design Fundamentals
Maskintolkat